Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 409 m²
- Inhoud
- 696 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Klaas de Rookstraat 52 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 409 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Klaas de Rookstraat 52
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
5.2 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
3.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schothorsthoek is €498.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKlaas de Rookstraat 52 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Schothorsthoek. De buurt telt 278 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.429 inwoners per km².
Klaas de Rookstraat 52 is een woonhuis in Schothorsthoek, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Klaas de Rookstraat 52 heeft 166 m² woonoppervlakte en 696 m³ inhoud. Het perceel is 409 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Schothorsthoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Klaas de Rookstraat 52 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Klaas de Rookstraat 52 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Schothorsthoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Klaas de Rookstraat 52 in Schothorsthoek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.6 km.