Streetview Willem van Otterloostraat 4 Hengelo

Willem van Otterloostraat 4, 7558 BV Hengelo

124 m² Bouwjaar 1981 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Willem van Otterloostraat 4 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 156 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
156 m²
Inhoud
497 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Willem van Otterloostraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem van Otterloostraat 4

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
111.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

1435 Inwoners
700 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
725 Woningvoorraad
€227.000 Gem. woningwaarde Sogtoenhoek
54% Koopwoningen
6.273 Inwoners per km²

Locatie van Willem van Otterloostraat 4

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Willem van Otterloostraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem van Otterloostraat 4?

De gemiddelde woningwaarde in Sogtoenhoek is €227.000. Dat komt neer op circa €1.831 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem van Otterloostraat 4 zich tot de wijk Sogtoenhoek?

Willem van Otterloostraat 4 is een woonhuis van 124 m² in de wijk Sogtoenhoek. De buurt telt 725 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.273 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem van Otterloostraat 4?

Willem van Otterloostraat 4 is een woonhuis in Sogtoenhoek, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Willem van Otterloostraat 4 vergeleken met de buurt?

Willem van Otterloostraat 4 heeft 124 m² woonoppervlakte en 497 m³ inhoud. Het perceel is 156 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Sogtoenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem van Otterloostraat 4 en wat betekent dat?

Willem van Otterloostraat 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-02-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem van Otterloostraat 4?

Willem van Otterloostraat 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sogtoenhoek?

De wijk Sogtoenhoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €227.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sogtoenhoek?