Galerijflat Hans Vonkstraat 75 Hengelo

Hans Vonkstraat 75, 7558 BN Hengelo

104 m² Bouwjaar 2005 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Hans Vonkstraat 75 is een galerijflat in Hengelo, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
104 m²
Inhoud
286 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hans Vonkstraat 75

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hans Vonkstraat 75

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
120.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.84 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

1435 Inwoners
700 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
725 Woningvoorraad
€227.000 Gem. woningwaarde Sogtoenhoek
54% Koopwoningen
6.273 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hans Vonkstraat 75

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Hans Vonkstraat 75

Wat is de geschatte woningwaarde van Hans Vonkstraat 75?

De prijsindicatie voor Hans Vonkstraat 75 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Sogtoenhoek is €227.000. Dat komt neer op circa €2.183 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hans Vonkstraat 75 zich tot de wijk Sogtoenhoek?

Hans Vonkstraat 75 is een galerijflat van 104 m² in de wijk Sogtoenhoek. De buurt telt 725 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.273 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hans Vonkstraat 75?

Hans Vonkstraat 75 is een galerijflat in Sogtoenhoek, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hans Vonkstraat 75 vergeleken met de buurt?

Hans Vonkstraat 75 heeft 104 m² woonoppervlakte en 286 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Sogtoenhoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hans Vonkstraat 75 en wat betekent dat?

Hans Vonkstraat 75 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-11-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hans Vonkstraat 75?

Hans Vonkstraat 75 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Sogtoenhoek?

De wijk Sogtoenhoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €227.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sogtoenhoek?

Vanuit Hans Vonkstraat 75 in Sogtoenhoek bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.