Eengezinswoning, eindwoning August Vördingstraat 116 Hengelo

August Vördingstraat 116, 7558 AK Hengelo

112 m² Bouwjaar 1976 5 kamers 4 slaapkamers Label C

August Vördingstraat 116 is een eengezinswoning, eindwoning in Hengelo, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 136 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
136 m²
Inhoud
435 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€235.000 tot €285.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor August Vördingstraat 116

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel August Vördingstraat 116

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
212.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.9%
CO₂-emissie
39.55 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Hengelo

1100 Inwoners
490 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
497 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Tijertshoek
66% Koopwoningen
6.171 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van August Vördingstraat 116

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over August Vördingstraat 116

Wat is de geschatte woningwaarde van August Vördingstraat 116?

De prijsindicatie voor August Vördingstraat 116 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Tijertshoek is €226.000. Dat komt neer op circa €2.018 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt August Vördingstraat 116 zich tot de wijk Tijertshoek?

August Vördingstraat 116 is een eengezinswoning, eindwoning van 112 m² in de wijk Tijertshoek. De buurt telt 497 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.171 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op August Vördingstraat 116?

August Vördingstraat 116 is een eengezinswoning, eindwoning in Tijertshoek, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is August Vördingstraat 116 vergeleken met de buurt?

August Vördingstraat 116 heeft 112 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Tijertshoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van August Vördingstraat 116 en wat betekent dat?

August Vördingstraat 116 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van August Vördingstraat 116?

August Vördingstraat 116 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Tijertshoek?

De wijk Tijertshoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.100 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tijertshoek?