Streetview Landmansweg 159 Hengelo

Landmansweg 159, 7557 ZA Hengelo

157 m² Bouwjaar 1927

Landmansweg 159 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m² en een perceel van 5230 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €229.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
5230 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Landmansweg 159

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

3975 Inwoners
1940 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2051 Woningvoorraad
€229.000 Gem. woningwaarde Noord
45% Koopwoningen
5.435 Inwoners per km²

Locatie van Landmansweg 159

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Landmansweg 159

Wat is de geschatte woningwaarde van Landmansweg 159?

De gemiddelde woningwaarde in Noord is €229.000. Dat komt neer op circa €1.459 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landmansweg 159 zich tot de wijk Noord?

Landmansweg 159 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Noord. De buurt telt 2.051 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landmansweg 159?

Landmansweg 159 is een woonhuis in Noord, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Landmansweg 159 vergeleken met de buurt?

Landmansweg 159 heeft 157 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5230 m². In Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €229.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Noord?

De wijk Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 3.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €229.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noord?

Vanuit Landmansweg 159 in Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Landmansweg 159: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Noord?

Recreatie nabij Noord: restaurant (0.3 km), cafe (0.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Landmansweg 159?

Een woningrapport voor Landmansweg 159 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1927, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.