Streetview Landmansweg 121 Hengelo

Landmansweg 121, 7557 ZA Hengelo

375 m² Bouwjaar 1943 Label D

Landmansweg 121 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1943. De woning heeft een woonoppervlakte van 375 m² en een perceel van 825 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €229.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1943
Woonoppervlakte
375 m²
Perceeloppervlakte
825 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Landmansweg 121

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Landmansweg 121

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
247.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
287.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.3%
CO₂-emissie
49.93 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

3975 Inwoners
1940 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2051 Woningvoorraad
€229.000 Gem. woningwaarde Noord
45% Koopwoningen
5.435 Inwoners per km²

Locatie van Landmansweg 121

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Landmansweg 121

Wat is de geschatte woningwaarde van Landmansweg 121?

De gemiddelde woningwaarde in Noord is €229.000. Dat komt neer op circa €611 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landmansweg 121 zich tot de wijk Noord?

Landmansweg 121 is een woonhuis van 375 m² in de wijk Noord. De buurt telt 2.051 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landmansweg 121?

Landmansweg 121 is een woonhuis in Noord, gebouwd in 1943 (83 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Landmansweg 121 vergeleken met de buurt?

Landmansweg 121 heeft 375 m² woonoppervlakte. Het perceel is 825 m². In Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €229.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Landmansweg 121 en wat betekent dat?

Landmansweg 121 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-03-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.93 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Noord?

De wijk Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 3.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €229.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noord?

Vanuit Landmansweg 121 in Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Landmansweg 121: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1 km.