Hoekwoning Sterrenstraat 1 Hengelo

Sterrenstraat 1, 7557 XR Hengelo

107 m² Bouwjaar 1963 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Sterrenstraat 1 is een hoekwoning in Hengelo, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 196 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €229.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
196 m²
Inhoud
495 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€215.000 tot €265.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Sterrenstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sterrenstraat 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
164.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
241.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

3975 Inwoners
1940 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2051 Woningvoorraad
€229.000 Gem. woningwaarde Noord
45% Koopwoningen
5.435 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sterrenstraat 1

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Sterrenstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Sterrenstraat 1?

De prijsindicatie voor Sterrenstraat 1 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Noord is €229.000. Dat komt neer op circa €2.140 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sterrenstraat 1 zich tot de wijk Noord?

Sterrenstraat 1 is een hoekwoning van 107 m² in de wijk Noord. De buurt telt 2.051 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sterrenstraat 1?

Sterrenstraat 1 is een hoekwoning in Noord, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sterrenstraat 1 vergeleken met de buurt?

Sterrenstraat 1 heeft 107 m² woonoppervlakte en 495 m³ inhoud. Het perceel is 196 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €229.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sterrenstraat 1 en wat betekent dat?

Sterrenstraat 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sterrenstraat 1?

Sterrenstraat 1 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Noord?

De wijk Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 3.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €229.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noord?

Vanuit Sterrenstraat 1 in Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.