Streetview Landmansweg 120 Hengelo

Landmansweg 120, 7557 XJ Hengelo

233 m² Bouwjaar 1924 11 kamers 8 slaapkamers Label C

Landmansweg 120 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m², een perceel van 440 m² en 11 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €229.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
233 m²
Perceeloppervlakte
440 m²
Inhoud
805 m³
Kamers
11
Slaapkamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Landmansweg 120

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Landmansweg 120

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
246.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
236.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
27%
CO₂-emissie
38.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

3975 Inwoners
1940 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2051 Woningvoorraad
€229.000 Gem. woningwaarde Noord
45% Koopwoningen
5.435 Inwoners per km²

Locatie van Landmansweg 120

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Landmansweg 120

Wat is de geschatte woningwaarde van Landmansweg 120?

De gemiddelde woningwaarde in Noord is €229.000. Dat komt neer op circa €983 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landmansweg 120 zich tot de wijk Noord?

Landmansweg 120 is een woonhuis van 233 m² in de wijk Noord. De buurt telt 2.051 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landmansweg 120?

Landmansweg 120 is een woonhuis in Noord, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Landmansweg 120 vergeleken met de buurt?

Landmansweg 120 heeft 233 m² woonoppervlakte en 805 m³ inhoud. Het perceel is 440 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €229.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Landmansweg 120 en wat betekent dat?

Landmansweg 120 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-08-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Landmansweg 120?

Landmansweg 120 heeft 11 kamers waarvan 8 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noord?

De wijk Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 3.975 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €229.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noord?

Vanuit Landmansweg 120 in Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.