Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 177 m²
- Inhoud
- 600 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Willem Pijperstraat 9 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 177 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €194.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem Pijperstraat 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
0.5 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
2.5 kmDe prijsindicatie voor Willem Pijperstraat 9 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Klein Driene is €194.000. Dat komt neer op circa €1.183 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem Pijperstraat 9 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Klein Driene. De buurt telt 863 woningen. Daarvan is 6% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.221 inwoners per km².
Willem Pijperstraat 9 is een woonhuis in Klein Driene, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Willem Pijperstraat 9 heeft 164 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 177 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Klein Driene ligt de gemiddelde woningwaarde op €194.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Willem Pijperstraat 9 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Willem Pijperstraat 9 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Klein Driene in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €194.000, 6% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Willem Pijperstraat 9 in Klein Driene bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Willem Pijperstraat 9: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.5 km.