Streetview Händelstraat 37 Hengelo

Händelstraat 37, 7557 TR Hengelo

121 m² Bouwjaar 2011 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Händelstraat 37 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 128 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €194.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
128 m²
Inhoud
423 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Händelstraat 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Händelstraat 37

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
80.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
123.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Hengelo

1540 Inwoners
825 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
863 Woningvoorraad
€194.000 Gem. woningwaarde Klein Driene
6% Koopwoningen
7.221 Inwoners per km²

Locatie van Händelstraat 37

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Händelstraat 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Händelstraat 37?

De prijsindicatie voor Händelstraat 37 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Klein Driene is €194.000. Dat komt neer op circa €1.603 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Händelstraat 37 zich tot de wijk Klein Driene?

Händelstraat 37 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Klein Driene. De buurt telt 863 woningen. Daarvan is 6% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.221 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Händelstraat 37?

Händelstraat 37 is een woonhuis in Klein Driene, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Händelstraat 37 vergeleken met de buurt?

Händelstraat 37 heeft 121 m² woonoppervlakte en 423 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Klein Driene ligt de gemiddelde woningwaarde op €194.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Händelstraat 37 en wat betekent dat?

Händelstraat 37 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-10-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Händelstraat 37?

Händelstraat 37 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Klein Driene?

De wijk Klein Driene in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €194.000, 6% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klein Driene?

Vanuit Händelstraat 37 in Klein Driene bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.