Eengezinswoning, geschakelde woning Rossinistraat 3 E Hengelo

Rossinistraat 3 E, 7557 SM Hengelo

118 m² Bouwjaar 2008 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Rossinistraat 3 E is een eengezinswoning, geschakelde woning in Hengelo, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 248 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €199.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
248 m²
Inhoud
554 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Rossinistraat 3 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rossinistraat 3 E

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
137.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.2%
CO₂-emissie
25.16 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (53.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Hengelo

2130 Inwoners
1170 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1185 Woningvoorraad
€199.000 Gem. woningwaarde De Noork
34% Koopwoningen
6.083 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rossinistraat 3 E

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Rossinistraat 3 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Rossinistraat 3 E?

De gemiddelde woningwaarde in De Noork is €199.000. Dat komt neer op circa €1.686 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rossinistraat 3 E zich tot de wijk De Noork?

Rossinistraat 3 E is een eengezinswoning, geschakelde woning van 118 m² in de wijk De Noork. De buurt telt 1.185 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.083 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rossinistraat 3 E?

Rossinistraat 3 E is een eengezinswoning, geschakelde woning in De Noork, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Rossinistraat 3 E vergeleken met de buurt?

Rossinistraat 3 E heeft 118 m² woonoppervlakte en 554 m³ inhoud. Het perceel is 248 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In De Noork ligt de gemiddelde woningwaarde op €199.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rossinistraat 3 E en wat betekent dat?

Rossinistraat 3 E heeft energielabel A. Geldig tot 2032-07-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rossinistraat 3 E?

Rossinistraat 3 E heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 53 m².

Hoe is de woningmarkt in De Noork?

De wijk De Noork in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €199.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Noork?

Vanuit Rossinistraat 3 E in De Noork bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2 km.