Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Woonoppervlakte
- 348 m²
- Perceeloppervlakte
- 1779 m²
Deurningerstraat 185 is een woonhuis in Hengelo. De woning heeft een woonoppervlakte van 348 m² en een perceel van 1779 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €425.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Deurningerstraat 185
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
1 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
2.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Timmersveld is €425.000. Dat komt neer op circa €1.221 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDeurningerstraat 185 is een woonhuis van 348 m² in de wijk Bedrijventerrein Timmersveld. De buurt telt 28 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 404 inwoners per km².
Deurningerstraat 185 heeft 348 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1779 m². In Bedrijventerrein Timmersveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €425.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bedrijventerrein Timmersveld in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 75 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €425.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Deurningerstraat 185 in Bedrijventerrein Timmersveld bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Deurningerstraat 185: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Bedrijventerrein Timmersveld: restaurant (1 km), cafe (1.3 km).
Een woningrapport voor Deurningerstraat 185 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bedrijventerrein Timmersveld. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen