Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 591 m²
Deurningerstraat 171 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m² en een perceel van 591 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €425.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Deurningerstraat 171
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
1 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
2.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Timmersveld is €425.000. Dat komt neer op circa €2.094 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDeurningerstraat 171 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Bedrijventerrein Timmersveld. De buurt telt 28 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 404 inwoners per km².
Deurningerstraat 171 is een woonhuis in Bedrijventerrein Timmersveld, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Deurningerstraat 171 heeft 203 m² woonoppervlakte. Het perceel is 591 m². In Bedrijventerrein Timmersveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €425.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Deurningerstraat 171 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-08-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Bedrijventerrein Timmersveld in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 75 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €425.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Deurningerstraat 171 in Bedrijventerrein Timmersveld bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Deurningerstraat 171: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.1 km.