Vrijstaande woning Zwaluwstraat 9 A Hengelo

Zwaluwstraat 9 A, 7557 GS Hengelo

130 m² Bouwjaar 1938 6 kamers 3 slaapkamers Label G

Zwaluwstraat 9 A is een vrijstaande woning in Hengelo, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 572 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €199.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
572 m²
Inhoud
611 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Daktype
Tentdak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Zwaluwstraat 9 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwaluwstraat 9 A

Tuin
Ja (360.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Hengelo

2130 Inwoners
1170 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1185 Woningvoorraad
€199.000 Gem. woningwaarde De Noork
34% Koopwoningen
6.083 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zwaluwstraat 9 A

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Zwaluwstraat 9 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwaluwstraat 9 A?

De prijsindicatie voor Zwaluwstraat 9 A ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in De Noork is €199.000. Dat komt neer op circa €1.531 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwaluwstraat 9 A zich tot de wijk De Noork?

Zwaluwstraat 9 A is een vrijstaande woning van 130 m² in de wijk De Noork. De buurt telt 1.185 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.083 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwaluwstraat 9 A?

Zwaluwstraat 9 A is een vrijstaande woning in De Noork, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zwaluwstraat 9 A vergeleken met de buurt?

Zwaluwstraat 9 A heeft 130 m² woonoppervlakte en 611 m³ inhoud. Het perceel is 572 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Noork ligt de gemiddelde woningwaarde op €199.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwaluwstraat 9 A en wat betekent dat?

Zwaluwstraat 9 A heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Zwaluwstraat 9 A?

Zwaluwstraat 9 A heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 360 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Noork?

De wijk De Noork in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €199.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Noork?

Vanuit Zwaluwstraat 9 A in De Noork bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2 km.