Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 400 m²
Kotmansweg 32 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 400 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €199.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kotmansweg 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Kotmansweg 32 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in De Noork is €199.000. Dat komt neer op circa €1.124 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKotmansweg 32 is een woonhuis van 177 m² in de wijk De Noork. De buurt telt 1.185 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.083 inwoners per km².
Kotmansweg 32 is een woonhuis in De Noork, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Kotmansweg 32 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 400 m². In De Noork ligt de gemiddelde woningwaarde op €199.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk De Noork in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €199.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Kotmansweg 32 in De Noork bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kotmansweg 32: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij De Noork: restaurant (0.4 km), cafe (0.8 km).
De prijsindicatie ligt rond €220.000 tot €270.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Noork is €199.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.