2-onder-1-kapwoning Kotmansweg 11 Hengelo

Kotmansweg 11, 7557 GP Hengelo

121 m² Bouwjaar 1923 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Kotmansweg 11 is een 2-onder-1-kapwoning in Hengelo, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 305 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €199.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
305 m²
Inhoud
453 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Kotmansweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kotmansweg 11

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
138.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.2%
CO₂-emissie
33.86 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Tuin
Ja (185.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Hengelo

2130 Inwoners
1170 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1185 Woningvoorraad
€199.000 Gem. woningwaarde De Noork
34% Koopwoningen
6.083 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kotmansweg 11

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Kotmansweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Kotmansweg 11?

De prijsindicatie voor Kotmansweg 11 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in De Noork is €199.000. Dat komt neer op circa €1.645 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kotmansweg 11 zich tot de wijk De Noork?

Kotmansweg 11 is een 2-onder-1-kapwoning van 121 m² in de wijk De Noork. De buurt telt 1.185 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.083 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kotmansweg 11?

Kotmansweg 11 is een 2-onder-1-kapwoning in De Noork, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kotmansweg 11 vergeleken met de buurt?

Kotmansweg 11 heeft 121 m² woonoppervlakte en 453 m³ inhoud. Het perceel is 305 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In De Noork ligt de gemiddelde woningwaarde op €199.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kotmansweg 11 en wat betekent dat?

Kotmansweg 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-29. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kotmansweg 11?

Kotmansweg 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 185 m².

Hoe is de woningmarkt in De Noork?

De wijk De Noork in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €199.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Noork?

Vanuit Kotmansweg 11 in De Noork bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2 km.