Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 254 m²
- Perceeloppervlakte
- 374 m²
Chopinstraat 2 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 254 m² en een perceel van 374 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €199.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Chopinstraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Chopinstraat 2 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in De Noork is €199.000. Dat komt neer op circa €783 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenChopinstraat 2 is een woonhuis van 254 m² in de wijk De Noork. De buurt telt 1.185 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.083 inwoners per km².
Chopinstraat 2 is een woonhuis in De Noork, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Chopinstraat 2 heeft 254 m² woonoppervlakte. Het perceel is 374 m². In De Noork ligt de gemiddelde woningwaarde op €199.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Chopinstraat 2 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk De Noork in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €199.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Chopinstraat 2 in De Noork bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Chopinstraat 2: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij De Noork: restaurant (0.4 km), cafe (0.8 km).
De prijsindicatie ligt rond €180.000 tot €230.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in De Noork is €199.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.