Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 1300 m²
- Inhoud
- 636 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Chopinstraat 15 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 1300 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €199.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Chopinstraat 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Chopinstraat 15 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in De Noork is €199.000. Dat komt neer op circa €1.301 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenChopinstraat 15 is een woonhuis van 153 m² in de wijk De Noork. De buurt telt 1.185 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.083 inwoners per km².
Chopinstraat 15 is een woonhuis in De Noork, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Chopinstraat 15 heeft 153 m² woonoppervlakte en 636 m³ inhoud. Het perceel is 1300 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In De Noork ligt de gemiddelde woningwaarde op €199.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Chopinstraat 15 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-06-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.45 kg/jaar.
Chopinstraat 15 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk De Noork in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €199.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Chopinstraat 15 in De Noork bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Chopinstraat 15: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.