Vrijstaande woning Tapuitstraat 7 Hengelo

Tapuitstraat 7, 7557 BR Hengelo

108 m² Bouwjaar 1956 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Tapuitstraat 7 is een vrijstaande woning in Hengelo, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 424 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
424 m²
Inhoud
432 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€310.000 tot €360.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Tapuitstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tapuitstraat 7

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
210.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
287.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

2155 Inwoners
955 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
948 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde Elsbeek
85% Koopwoningen
5.594 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tapuitstraat 7

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Tapuitstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Tapuitstraat 7?

De prijsindicatie voor Tapuitstraat 7 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Elsbeek is €320.000. Dat komt neer op circa €2.963 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tapuitstraat 7 zich tot de wijk Elsbeek?

Tapuitstraat 7 is een vrijstaande woning van 108 m² in de wijk Elsbeek. De buurt telt 948 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.594 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tapuitstraat 7?

Tapuitstraat 7 is een vrijstaande woning in Elsbeek, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tapuitstraat 7 vergeleken met de buurt?

Tapuitstraat 7 heeft 108 m² woonoppervlakte en 432 m³ inhoud. Het perceel is 424 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Elsbeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tapuitstraat 7 en wat betekent dat?

Tapuitstraat 7 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-03-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tapuitstraat 7?

Tapuitstraat 7 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Elsbeek?

De wijk Elsbeek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elsbeek?

Vanuit Tapuitstraat 7 in Elsbeek bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.