Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Ziekenhuisstraat 36 Hengelo

Ziekenhuisstraat 36, 7557 AB Hengelo

145 m² Bouwjaar 1947 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Ziekenhuisstraat 36 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Hengelo, gebouwd in 1947. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 164 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1947
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
164 m²
Inhoud
573 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Ziekenhuisstraat 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ziekenhuisstraat 36

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
212.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
287.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53 kg/m²

Tuin
Ja (63.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Hengelo

1045 Inwoners
550 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
584 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Binnenstad-Oost
61% Koopwoningen
4.090 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ziekenhuisstraat 36

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Ziekenhuisstraat 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Ziekenhuisstraat 36?

De prijsindicatie voor Ziekenhuisstraat 36 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-Oost is €343.000. Dat komt neer op circa €2.366 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ziekenhuisstraat 36 zich tot de wijk Binnenstad-Oost?

Ziekenhuisstraat 36 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 145 m² in de wijk Binnenstad-Oost. De buurt telt 584 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ziekenhuisstraat 36?

Ziekenhuisstraat 36 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Binnenstad-Oost, gebouwd in 1947 (79 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ziekenhuisstraat 36 vergeleken met de buurt?

Ziekenhuisstraat 36 heeft 145 m² woonoppervlakte en 573 m³ inhoud. Het perceel is 164 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Binnenstad-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ziekenhuisstraat 36 en wat betekent dat?

Ziekenhuisstraat 36 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-10-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ziekenhuisstraat 36?

Ziekenhuisstraat 36 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 63 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-Oost?

De wijk Binnenstad-Oost in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad-Oost?