Streetview Ziekenhuisstraat 32 Hengelo

Ziekenhuisstraat 32, 7557 AB Hengelo

176 m² Bouwjaar 1970

Ziekenhuisstraat 32 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en een perceel van 226 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
226 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Ziekenhuisstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Hengelo

1045 Inwoners
550 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
584 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Binnenstad-Oost
61% Koopwoningen
4.090 Inwoners per km²

Locatie van Ziekenhuisstraat 32

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Ziekenhuisstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Ziekenhuisstraat 32?

De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-Oost is €343.000. Dat komt neer op circa €1.949 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ziekenhuisstraat 32 zich tot de wijk Binnenstad-Oost?

Ziekenhuisstraat 32 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Binnenstad-Oost. De buurt telt 584 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ziekenhuisstraat 32?

Ziekenhuisstraat 32 is een woonhuis in Binnenstad-Oost, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ziekenhuisstraat 32 vergeleken met de buurt?

Ziekenhuisstraat 32 heeft 176 m² woonoppervlakte. Het perceel is 226 m². In Binnenstad-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-Oost?

De wijk Binnenstad-Oost in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad-Oost?

Vanuit Ziekenhuisstraat 32 in Binnenstad-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Binnenstad-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ziekenhuisstraat 32: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Binnenstad-Oost?

Recreatie nabij Binnenstad-Oost: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).