2-onder-1-kapwoning Jozef Israëlsstraat 34 Hengelo

Jozef Israëlsstraat 34, 7556 VX Hengelo

103 m² Bouwjaar 1935 6 kamers 3 slaapkamers Label D

Jozef Israëlsstraat 34 is een 2-onder-1-kapwoning in Hengelo, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 195 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
195 m²
Inhoud
416 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Jozef Israëlsstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jozef Israëlsstraat 34

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
233.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
250.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
27%
CO₂-emissie
46.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Hengelo

2890 Inwoners
1385 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1417 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde 't Wilbert
55% Koopwoningen
4.914 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jozef Israëlsstraat 34

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Jozef Israëlsstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Jozef Israëlsstraat 34?

De prijsindicatie voor Jozef Israëlsstraat 34 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Wilbert is €272.000. Dat komt neer op circa €2.641 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jozef Israëlsstraat 34 zich tot de wijk 't Wilbert?

Jozef Israëlsstraat 34 is een 2-onder-1-kapwoning van 103 m² in de wijk 't Wilbert. De buurt telt 1.417 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jozef Israëlsstraat 34?

Jozef Israëlsstraat 34 is een 2-onder-1-kapwoning in 't Wilbert, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jozef Israëlsstraat 34 vergeleken met de buurt?

Jozef Israëlsstraat 34 heeft 103 m² woonoppervlakte en 416 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In 't Wilbert ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jozef Israëlsstraat 34 en wat betekent dat?

Jozef Israëlsstraat 34 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-03-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jozef Israëlsstraat 34?

Jozef Israëlsstraat 34 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in 't Wilbert?

De wijk 't Wilbert in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Wilbert?