Streetview Javastraat 98 Hengelo

Javastraat 98, 7556 SJ Hengelo

169 m² Bouwjaar 1919 Label D

Javastraat 98 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m² en een perceel van 269 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €275.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
269 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Javastraat 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Javastraat 98

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Hengelo

2845 Inwoners
1615 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1633 Woningvoorraad
€275.000 Gem. woningwaarde Weidedorp
52% Koopwoningen
6.167 Inwoners per km²

Locatie van Javastraat 98

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Javastraat 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Javastraat 98?

De gemiddelde woningwaarde in Weidedorp is €275.000. Dat komt neer op circa €1.627 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Javastraat 98 zich tot de wijk Weidedorp?

Javastraat 98 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Weidedorp. De buurt telt 1.633 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.167 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Javastraat 98?

Javastraat 98 is een woonhuis in Weidedorp, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Javastraat 98 vergeleken met de buurt?

Javastraat 98 heeft 169 m² woonoppervlakte. Het perceel is 269 m². In Weidedorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €275.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Javastraat 98 en wat betekent dat?

Javastraat 98 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-03-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Weidedorp?

De wijk Weidedorp in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €275.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weidedorp?

Vanuit Javastraat 98 in Weidedorp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Weidedorp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Javastraat 98: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.5 km.