Streetview Turbinestraat 19 Hengelo

Turbinestraat 19, 7556 RB Hengelo

215 m² Bouwjaar 2002

Turbinestraat 19 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m² en een perceel van 872 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
872 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Turbinestraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Hengelo

115 Inwoners
50 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
53 Woningvoorraad
€334.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest
62% Koopwoningen
93 Inwoners per km²

Locatie van Turbinestraat 19

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Turbinestraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Turbinestraat 19?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest is €334.000. Dat komt neer op circa €1.553 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Turbinestraat 19 zich tot de wijk Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest?

Turbinestraat 19 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest. De buurt telt 53 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 93 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Turbinestraat 19?

Turbinestraat 19 is een woonhuis in Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Turbinestraat 19 vergeleken met de buurt?

Turbinestraat 19 heeft 215 m² woonoppervlakte. Het perceel is 872 m². In Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest?

De wijk Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest?

Vanuit Turbinestraat 19 in Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest?

Zorg en onderwijs in de buurt van Turbinestraat 19: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.2 km.