Streetview Drilscholtenstraat 20 Hengelo

Drilscholtenstraat 20, 7556 NP Hengelo

157 m² Bouwjaar 1978 9 kamers 5 slaapkamers Label C

Drilscholtenstraat 20 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 192 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €270.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
192 m²
Inhoud
589 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Drilscholtenstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drilscholtenstraat 20

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Hengelo

4605 Inwoners
2020 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1976 Woningvoorraad
€270.000 Gem. woningwaarde Hengelose Es-Noord
45% Koopwoningen
5.149 Inwoners per km²

Locatie van Drilscholtenstraat 20

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Drilscholtenstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Drilscholtenstraat 20?

De gemiddelde woningwaarde in Hengelose Es-Noord is €270.000. Dat komt neer op circa €1.720 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drilscholtenstraat 20 zich tot de wijk Hengelose Es-Noord?

Drilscholtenstraat 20 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Hengelose Es-Noord. De buurt telt 1.976 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.149 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drilscholtenstraat 20?

Drilscholtenstraat 20 is een woonhuis in Hengelose Es-Noord, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Drilscholtenstraat 20 vergeleken met de buurt?

Drilscholtenstraat 20 heeft 157 m² woonoppervlakte en 589 m³ inhoud. Het perceel is 192 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Hengelose Es-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €270.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drilscholtenstraat 20 en wat betekent dat?

Drilscholtenstraat 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-08-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Drilscholtenstraat 20?

Drilscholtenstraat 20 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hengelose Es-Noord?

De wijk Hengelose Es-Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 4.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €270.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hengelose Es-Noord?

Vanuit Drilscholtenstraat 20 in Hengelose Es-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.