Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 209 m²
- Perceeloppervlakte
- 9345 m²
Landmansweg 10 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m² en een perceel van 9345 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Landmansweg 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stadspark Weusthag-Zuid is €536.000. Dat komt neer op circa €2.565 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLandmansweg 10 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Stadspark Weusthag-Zuid. De buurt telt 43 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 115 inwoners per km².
Landmansweg 10 is een woonhuis in Stadspark Weusthag-Zuid, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Landmansweg 10 heeft 209 m² woonoppervlakte. Het perceel is 9345 m². In Stadspark Weusthag-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Landmansweg 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.3 kg/jaar.
De wijk Stadspark Weusthag-Zuid in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Landmansweg 10 in Stadspark Weusthag-Zuid bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Landmansweg 10: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.6 km.