Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 922 m²
Dijksweg 24 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en een perceel van 922 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dijksweg 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Dijksweg 24 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadspark Weusthag-Zuid is €536.000. Dat komt neer op circa €3.801 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDijksweg 24 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Stadspark Weusthag-Zuid. De buurt telt 43 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 115 inwoners per km².
Dijksweg 24 is een woonhuis in Stadspark Weusthag-Zuid, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Dijksweg 24 heeft 141 m² woonoppervlakte. Het perceel is 922 m². In Stadspark Weusthag-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dijksweg 24 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
De wijk Stadspark Weusthag-Zuid in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Dijksweg 24 in Stadspark Weusthag-Zuid bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dijksweg 24: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.6 km.