Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1985
- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 1020 m²
van Alphenstraat 15 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m² en een perceel van 1020 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor van Alphenstraat 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stadspark Weusthag-Zuid is €536.000. Dat komt neer op circa €2.707 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenvan Alphenstraat 15 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Stadspark Weusthag-Zuid. De buurt telt 43 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 115 inwoners per km².
van Alphenstraat 15 is een woonhuis in Stadspark Weusthag-Zuid, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
van Alphenstraat 15 heeft 198 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1020 m². In Stadspark Weusthag-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
van Alphenstraat 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-11-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Stadspark Weusthag-Zuid in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit van Alphenstraat 15 in Stadspark Weusthag-Zuid bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van van Alphenstraat 15: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.6 km.