Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 400 m²
- Perceeloppervlakte
- 10824 m²
- Inhoud
- 1321 m³
- Kamers
- 12
- Slaapkamers
- 6
van Alphenstraat 13 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 400 m², een perceel van 10824 m² en 12 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €536.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor van Alphenstraat 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stadspark Weusthag-Zuid is €536.000. Dat komt neer op circa €1.340 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenvan Alphenstraat 13 is een woonhuis van 400 m² in de wijk Stadspark Weusthag-Zuid. De buurt telt 43 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 115 inwoners per km².
van Alphenstraat 13 is een woonhuis in Stadspark Weusthag-Zuid, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
van Alphenstraat 13 heeft 400 m² woonoppervlakte en 1321 m³ inhoud. Het perceel is 10824 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Stadspark Weusthag-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €536.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
van Alphenstraat 13 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-11-08. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 13076.84 kg/jaar.
van Alphenstraat 13 heeft 12 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Stadspark Weusthag-Zuid in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €536.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit van Alphenstraat 13 in Stadspark Weusthag-Zuid bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.