Herenhuis, vrijstaande woning Beukweg 46 Hengelo

Beukweg 46, 7556 DG Hengelo

224 m² Bouwjaar 1927 10 kamers 6 slaapkamers Label D

Beukweg 46 is een herenhuis, vrijstaande woning in Hengelo, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 224 m², een perceel van 373 m² en 10 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €265.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
224 m²
Perceeloppervlakte
373 m²
Inhoud
889 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€720.000 tot €820.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2017
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Beukweg 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beukweg 46

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
180.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
260.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.09 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Bouwkundige Keuring
Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning aanwezig en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (191.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

3510 Inwoners
1865 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1930 Woningvoorraad
€265.000 Gem. woningwaarde Tichelwerk
58% Koopwoningen
5.527 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beukweg 46

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Beukweg 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Beukweg 46?

De prijsindicatie voor Beukweg 46 ligt rond €720.000 tot €820.000. De gemiddelde woningwaarde in Tichelwerk is €265.000. Dat komt neer op circa €1.183 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beukweg 46 zich tot de wijk Tichelwerk?

Beukweg 46 is een herenhuis, vrijstaande woning van 224 m² in de wijk Tichelwerk. De buurt telt 1.930 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.527 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beukweg 46?

Beukweg 46 is een herenhuis, vrijstaande woning in Tichelwerk, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Beukweg 46 vergeleken met de buurt?

Beukweg 46 heeft 224 m² woonoppervlakte en 889 m³ inhoud. Het perceel is 373 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Tichelwerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €265.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beukweg 46 en wat betekent dat?

Beukweg 46 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-08-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beukweg 46?

Beukweg 46 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 191 m².

Hoe is de woningmarkt in Tichelwerk?

De wijk Tichelwerk in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 3.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €265.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tichelwerk?

Vanuit Beukweg 46 in Tichelwerk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.5 km.