Eengezinswoning, vrijstaande woning Dennenbosweg 119 Hengelo

Dennenbosweg 119, 7556 CE Hengelo

101 m² Bouwjaar 1922 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Dennenbosweg 119 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Hengelo, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 239 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €265.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
239 m²
Inhoud
377 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Mansarde dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Dennenbosweg 119

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dennenbosweg 119

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
274.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
385.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
71.64 kg/m²

Tuin
Ja (117.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Hengelo

3510 Inwoners
1865 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1930 Woningvoorraad
€265.000 Gem. woningwaarde Tichelwerk
58% Koopwoningen
5.527 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dennenbosweg 119

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Dennenbosweg 119

Wat is de geschatte woningwaarde van Dennenbosweg 119?

De prijsindicatie voor Dennenbosweg 119 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Tichelwerk is €265.000. Dat komt neer op circa €2.624 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dennenbosweg 119 zich tot de wijk Tichelwerk?

Dennenbosweg 119 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 101 m² in de wijk Tichelwerk. De buurt telt 1.930 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.527 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dennenbosweg 119?

Dennenbosweg 119 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Tichelwerk, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dennenbosweg 119 vergeleken met de buurt?

Dennenbosweg 119 heeft 101 m² woonoppervlakte en 377 m³ inhoud. Het perceel is 239 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Tichelwerk ligt de gemiddelde woningwaarde op €265.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dennenbosweg 119 en wat betekent dat?

Dennenbosweg 119 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-04-14. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dennenbosweg 119?

Dennenbosweg 119 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 117 m².

Hoe is de woningmarkt in Tichelwerk?

De wijk Tichelwerk in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 3.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €265.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tichelwerk?