Streetview Hassinkweg 11 Hengelo

Hassinkweg 11, 7556 BV Hengelo

188 m² Bouwjaar 1972 Label C

Hassinkweg 11 is een appartement in Hengelo, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
188 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hassinkweg 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hassinkweg 11

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Hengelo

115 Inwoners
50 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
53 Woningvoorraad
€334.000 Gem. woningwaarde Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest
62% Koopwoningen
93 Inwoners per km²

Locatie van Hassinkweg 11

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Hassinkweg 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Hassinkweg 11?

De gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest is €334.000. Dat komt neer op circa €1.777 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hassinkweg 11 zich tot de wijk Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest?

Hassinkweg 11 is een appartement van 188 m² in de wijk Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest. De buurt telt 53 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 93 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hassinkweg 11?

Hassinkweg 11 is een appartement in Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hassinkweg 11 vergeleken met de buurt?

Hassinkweg 11 heeft 188 m² woonoppervlakte. In Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hassinkweg 11 en wat betekent dat?

Hassinkweg 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-10-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest?

De wijk Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 115 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest?

Vanuit Hassinkweg 11 in Bedrijventerrein Westermaat-Zuidwest bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.