Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 402 m²
- Inhoud
- 580 m³
- Kamers
- 5
Bornsestraat 114 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 402 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bornsestraat 114
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
1.5 kmDe prijsindicatie voor Bornsestraat 114 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Wilbert is €272.000. Dat komt neer op circa €1.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBornsestraat 114 is een woonhuis van 170 m² in de wijk 't Wilbert. De buurt telt 1.417 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.914 inwoners per km².
Bornsestraat 114 is een woonhuis in 't Wilbert, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Bornsestraat 114 heeft 170 m² woonoppervlakte en 580 m³ inhoud. Het perceel is 402 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In 't Wilbert ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bornsestraat 114 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Bornsestraat 114 heeft 5 kamers.
De wijk 't Wilbert in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 2.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Bornsestraat 114 in 't Wilbert bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bornsestraat 114: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.