Streetview F. Hazemeijerstraat 52 Hengelo

F. Hazemeijerstraat 52, 7555 RH Hengelo

31 m² Bouwjaar 2025 Label A++

F. Hazemeijerstraat 52 is een appartement in Hengelo, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 31 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €297.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
31 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor F. Hazemeijerstraat 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel F. Hazemeijerstraat 52

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
66.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
61.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
44.3%
CO₂-emissie
14.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Hengelo

1665 Inwoners
775 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
807 Woningvoorraad
€297.000 Gem. woningwaarde Woolde
68% Koopwoningen
1.535 Inwoners per km²

Locatie van F. Hazemeijerstraat 52

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over F. Hazemeijerstraat 52

Wat is de geschatte woningwaarde van F. Hazemeijerstraat 52?

De gemiddelde woningwaarde in Woolde is €297.000. Dat komt neer op circa €9.581 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt F. Hazemeijerstraat 52 zich tot de wijk Woolde?

F. Hazemeijerstraat 52 is een appartement van 31 m² in de wijk Woolde. De buurt telt 807 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.535 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op F. Hazemeijerstraat 52?

F. Hazemeijerstraat 52 is een appartement in Woolde, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is F. Hazemeijerstraat 52 vergeleken met de buurt?

F. Hazemeijerstraat 52 heeft 31 m² woonoppervlakte. In Woolde ligt de gemiddelde woningwaarde op €297.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van F. Hazemeijerstraat 52 en wat betekent dat?

F. Hazemeijerstraat 52 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-03-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.51 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Woolde?

De wijk Woolde in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €297.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Woolde?

Vanuit F. Hazemeijerstraat 52 in Woolde bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Woolde?

Zorg en onderwijs in de buurt van F. Hazemeijerstraat 52: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.