Streetview Brinkhuisweg 14 Hengelo

Brinkhuisweg 14, 7555 PD Hengelo

414 m² Bouwjaar 1985

Brinkhuisweg 14 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 414 m² en een perceel van 7630 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €599.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
414 m²
Perceeloppervlakte
7630 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Brinkhuisweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Hengelo

70 Inwoners
25 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
23 Woningvoorraad
€599.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Woolde
74% Koopwoningen
28 Inwoners per km²

Locatie van Brinkhuisweg 14

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Brinkhuisweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Brinkhuisweg 14?

De prijsindicatie voor Brinkhuisweg 14 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Woolde is €599.000. Dat komt neer op circa €1.447 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brinkhuisweg 14 zich tot de wijk Verspreide huizen Woolde?

Brinkhuisweg 14 is een woonhuis van 414 m² in de wijk Verspreide huizen Woolde. De buurt telt 23 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brinkhuisweg 14?

Brinkhuisweg 14 is een woonhuis in Verspreide huizen Woolde, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Brinkhuisweg 14 vergeleken met de buurt?

Brinkhuisweg 14 heeft 414 m² woonoppervlakte. Het perceel is 7630 m². In Verspreide huizen Woolde ligt de gemiddelde woningwaarde op €599.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Woolde?

De wijk Verspreide huizen Woolde in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 70 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €599.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Woolde?

Vanuit Brinkhuisweg 14 in Verspreide huizen Woolde bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Woolde?

Zorg en onderwijs in de buurt van Brinkhuisweg 14: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Woolde?

Recreatie nabij Verspreide huizen Woolde: restaurant (2 km), cafe (2.6 km).