Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 394 m²
- Inhoud
- 790 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Pastoor Ossestraat 10 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 394 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pastoor Ossestraat 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
4.5 kmHuisarts
4.7 kmTreinstation
6.1 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
6.8 kmApotheek
4.7 kmZiekenhuis
6.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
6.9 kmBioscoop
7.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Beckum kern is €406.000. Dat komt neer op circa €2.294 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPastoor Ossestraat 10 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Beckum kern. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.629 inwoners per km².
Pastoor Ossestraat 10 is een woonhuis in Beckum kern, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Pastoor Ossestraat 10 heeft 177 m² woonoppervlakte en 790 m³ inhoud. Het perceel is 394 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Beckum kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pastoor Ossestraat 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-09-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Pastoor Ossestraat 10 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Beckum kern in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Pastoor Ossestraat 10 in Beckum kern bereik je: supermarkt op 4.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 4.7 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pastoor Ossestraat 10: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 4.7 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 6.8 km.