Streetview Twekkelerweg 351 Hengelo

Twekkelerweg 351, 7554 SC Hengelo

196 m² Bouwjaar 1972 Label A

Twekkelerweg 351 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 1370 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €594.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
196 m²
Perceeloppervlakte
1370 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Twekkelerweg 351

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Twekkelerweg 351

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
93.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
120.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.2%
CO₂-emissie
21.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Hengelo

215 Inwoners
110 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
33 Woningvoorraad
€594.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Twekkelo
85% Koopwoningen
126 Inwoners per km²

Locatie van Twekkelerweg 351

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Twekkelerweg 351

Wat is de geschatte woningwaarde van Twekkelerweg 351?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Twekkelo is €594.000. Dat komt neer op circa €3.031 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Twekkelerweg 351 zich tot de wijk Verspreide huizen Twekkelo?

Twekkelerweg 351 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Verspreide huizen Twekkelo. De buurt telt 33 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 126 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Twekkelerweg 351?

Twekkelerweg 351 is een woonhuis in Verspreide huizen Twekkelo, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Twekkelerweg 351 vergeleken met de buurt?

Twekkelerweg 351 heeft 196 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1370 m². In Verspreide huizen Twekkelo ligt de gemiddelde woningwaarde op €594.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Twekkelerweg 351 en wat betekent dat?

Twekkelerweg 351 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.15 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Twekkelo?

De wijk Verspreide huizen Twekkelo in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €594.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Twekkelo?

Vanuit Twekkelerweg 351 in Verspreide huizen Twekkelo bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 3.8 km.