Streetview Huttenveldsweg 14 Hengelo

Huttenveldsweg 14, 7554 RC Hengelo

213 m² Bouwjaar 1993 Label B

Huttenveldsweg 14 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m² en een perceel van 4860 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €585.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
4860 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Huttenveldsweg 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Huttenveldsweg 14

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

4.2 km
Gezondheid

Huisarts

4.9 km
Vervoer

Treinstation

6.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.5 km
Gezondheid

Apotheek

5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

6.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Hengelo

465 Inwoners
165 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
157 Woningvoorraad
€585.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Beckum
86% Koopwoningen
45 Inwoners per km²

Locatie van Huttenveldsweg 14

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Huttenveldsweg 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Huttenveldsweg 14?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Beckum is €585.000. Dat komt neer op circa €2.746 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Huttenveldsweg 14 zich tot de wijk Verspreide huizen Beckum?

Huttenveldsweg 14 is een woonhuis van 213 m² in de wijk Verspreide huizen Beckum. De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 45 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Huttenveldsweg 14?

Huttenveldsweg 14 is een woonhuis in Verspreide huizen Beckum, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Huttenveldsweg 14 vergeleken met de buurt?

Huttenveldsweg 14 heeft 213 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4860 m². In Verspreide huizen Beckum ligt de gemiddelde woningwaarde op €585.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Huttenveldsweg 14 en wat betekent dat?

Huttenveldsweg 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-09-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Beckum?

De wijk Verspreide huizen Beckum in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €585.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Beckum?

Vanuit Huttenveldsweg 14 in Verspreide huizen Beckum bereik je: supermarkt op 4.2 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 4.9 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.