Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1844
- Woonoppervlakte
- 579 m²
Haaksbergerstraat 205 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1844. De woning heeft een woonoppervlakte van 579 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €585.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Haaksbergerstraat 205
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
4.2 kmHuisarts
4.9 kmTreinstation
6.5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
6.5 kmApotheek
5 kmZiekenhuis
6.9 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
6.8 kmBioscoop
8.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Beckum is €585.000. Dat komt neer op circa €1.010 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHaaksbergerstraat 205 is een woonhuis van 579 m² in de wijk Verspreide huizen Beckum. De buurt telt 157 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 45 inwoners per km².
Haaksbergerstraat 205 is een woonhuis in Verspreide huizen Beckum, gebouwd in 1844 (182 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Haaksbergerstraat 205 heeft 579 m² woonoppervlakte. In Verspreide huizen Beckum ligt de gemiddelde woningwaarde op €585.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Beckum in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €585.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Haaksbergerstraat 205 in Verspreide huizen Beckum bereik je: supermarkt op 4.2 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 4.9 km, treinstation op 6.5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Haaksbergerstraat 205: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 5 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 6.5 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Beckum: restaurant (1.4 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor Haaksbergerstraat 205 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Beckum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1844, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.