Streetview Pastoor Geertmanstraat 10 Hengelo

Pastoor Geertmanstraat 10, 7554 MG Hengelo

210 m² Bouwjaar 2001 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Pastoor Geertmanstraat 10 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 522 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
522 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Geertmanstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor Geertmanstraat 10

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

4.5 km
Gezondheid

Huisarts

4.7 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.8 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

6.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Hengelo

505 Inwoners
210 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€406.000 Gem. woningwaarde Beckum kern
76% Koopwoningen
1.629 Inwoners per km²

Locatie van Pastoor Geertmanstraat 10

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Pastoor Geertmanstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Geertmanstraat 10?

De prijsindicatie voor Pastoor Geertmanstraat 10 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Beckum kern is €406.000. Dat komt neer op circa €1.933 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Geertmanstraat 10 zich tot de wijk Beckum kern?

Pastoor Geertmanstraat 10 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Beckum kern. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.629 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Geertmanstraat 10?

Pastoor Geertmanstraat 10 is een woonhuis in Beckum kern, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pastoor Geertmanstraat 10 vergeleken met de buurt?

Pastoor Geertmanstraat 10 heeft 210 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 522 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Beckum kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor Geertmanstraat 10 en wat betekent dat?

Pastoor Geertmanstraat 10 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Pastoor Geertmanstraat 10?

Pastoor Geertmanstraat 10 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Beckum kern?

De wijk Beckum kern in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beckum kern?

Vanuit Pastoor Geertmanstraat 10 in Beckum kern bereik je: supermarkt op 4.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 4.7 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 0.4 km.