Bovenwoning Julianalaan 3 I Hengelo

Julianalaan 3 I, 7553 AB Hengelo

93 m² Bouwjaar 1911 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Julianalaan 3 I is een bovenwoning in Hengelo, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
93 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Julianalaan 3 I

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Julianalaan 3 I

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
171.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.56 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Hengelo

1985 Inwoners
970 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
959 Woningvoorraad
€313.000 Gem. woningwaarde Tuindorp 't Lansink
68% Koopwoningen
3.311 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Julianalaan 3 I

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Julianalaan 3 I

Wat is de geschatte woningwaarde van Julianalaan 3 I?

De prijsindicatie voor Julianalaan 3 I ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp 't Lansink is €313.000. Dat komt neer op circa €3.366 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Julianalaan 3 I zich tot de wijk Tuindorp 't Lansink?

Julianalaan 3 I is een bovenwoning van 93 m² in de wijk Tuindorp 't Lansink. De buurt telt 959 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.311 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Julianalaan 3 I?

Julianalaan 3 I is een bovenwoning in Tuindorp 't Lansink, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Julianalaan 3 I vergeleken met de buurt?

Julianalaan 3 I heeft 93 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Tuindorp 't Lansink ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Julianalaan 3 I en wat betekent dat?

Julianalaan 3 I heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Julianalaan 3 I?

Julianalaan 3 I heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Tuindorp 't Lansink?

De wijk Tuindorp 't Lansink in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuindorp 't Lansink?

Vanuit Julianalaan 3 I in Tuindorp 't Lansink bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.