Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 274 m²
- Inhoud
- 360 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Guido Gezellestraat 27 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m², een perceel van 274 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €192.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Guido Gezellestraat 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Guido Gezellestraat 27 ligt rond €185.000 tot €210.000. De gemiddelde woningwaarde in Groot Driene-Noord is €192.000. Dat komt neer op circa €1.422 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGuido Gezellestraat 27 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Groot Driene-Noord. De buurt telt 1.641 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.895 inwoners per km².
Guido Gezellestraat 27 is een woonhuis in Groot Driene-Noord, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Guido Gezellestraat 27 heeft 135 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 274 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Groot Driene-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €192.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Guido Gezellestraat 27 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-11-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Guido Gezellestraat 27 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Groot Driene-Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 3.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €192.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Guido Gezellestraat 27 in Groot Driene-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.