Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 470 m²
Morshoekweg 19 A is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m² en een perceel van 470 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €719.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Morshoekweg 19 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
1.3 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Driene is €719.000. Dat komt neer op circa €7.263 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMorshoekweg 19 A is een woonhuis van 99 m² in de wijk Verspreide huizen Driene. De buurt telt 102 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 110 inwoners per km².
Morshoekweg 19 A is een woonhuis in Verspreide huizen Driene, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Morshoekweg 19 A heeft 99 m² woonoppervlakte. Het perceel is 470 m². In Verspreide huizen Driene ligt de gemiddelde woningwaarde op €719.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Morshoekweg 19 A heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-24. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Verspreide huizen Driene in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €719.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Morshoekweg 19 A in Verspreide huizen Driene bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Morshoekweg 19 A: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.3 km, middelbare school op 1.8 km.