Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Zwavertsweg 261 Hengelo

Zwavertsweg 261, 7552 MK Hengelo

136 m² Bouwjaar 1971 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Zwavertsweg 261 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Hengelo, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 230 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
482 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€310.000 tot €360.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zwavertsweg 261

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwavertsweg 261

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
130.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
141.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
27.3%
CO₂-emissie
23.39 kg/m²

Tuin
Ja (86.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Hengelo

1250 Inwoners
545 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
532 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Zwavertshoek
48% Koopwoningen
4.653 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zwavertsweg 261

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Zwavertsweg 261

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwavertsweg 261?

De prijsindicatie voor Zwavertsweg 261 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Zwavertshoek is €278.000. Dat komt neer op circa €2.044 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwavertsweg 261 zich tot de wijk Zwavertshoek?

Zwavertsweg 261 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 136 m² in de wijk Zwavertshoek. De buurt telt 532 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.653 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwavertsweg 261?

Zwavertsweg 261 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Zwavertshoek, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zwavertsweg 261 vergeleken met de buurt?

Zwavertsweg 261 heeft 136 m² woonoppervlakte en 482 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Zwavertshoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwavertsweg 261 en wat betekent dat?

Zwavertsweg 261 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zwavertsweg 261?

Zwavertsweg 261 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 86 m².

Hoe is de woningmarkt in Zwavertshoek?

De wijk Zwavertshoek in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zwavertshoek?

Vanuit Zwavertsweg 261 in Zwavertshoek bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.9 km.