Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Inhoud
- 375 m³
- Kamers
- 5
Carel Vosmaerstraat 10 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 170 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €192.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Carel Vosmaerstraat 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Carel Vosmaerstraat 10 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Groot Driene-Noord is €192.000. Dat komt neer op circa €1.324 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCarel Vosmaerstraat 10 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Groot Driene-Noord. De buurt telt 1.641 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.895 inwoners per km².
Carel Vosmaerstraat 10 is een woonhuis in Groot Driene-Noord, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Carel Vosmaerstraat 10 heeft 145 m² woonoppervlakte en 375 m³ inhoud. Het perceel is 170 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Groot Driene-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €192.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Carel Vosmaerstraat 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Carel Vosmaerstraat 10 heeft 5 kamers.
De wijk Groot Driene-Noord in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 3.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €192.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Carel Vosmaerstraat 10 in Groot Driene-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.6 km.