Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 533 m²
- Perceeloppervlakte
- 800 m²
Wolter ten Catestraat 54 is een woonhuis in Hengelo, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 533 m² en een perceel van 800 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wolter ten Catestraat 54
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
0.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-Oost is €343.000. Dat komt neer op circa €644 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWolter ten Catestraat 54 is een woonhuis van 533 m² in de wijk Binnenstad-Oost. De buurt telt 584 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.090 inwoners per km².
Wolter ten Catestraat 54 is een woonhuis in Binnenstad-Oost, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Wolter ten Catestraat 54 heeft 533 m² woonoppervlakte. Het perceel is 800 m². In Binnenstad-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wolter ten Catestraat 54 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-06-25. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 80.3 kg/jaar.
De wijk Binnenstad-Oost in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Wolter ten Catestraat 54 in Binnenstad-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wolter ten Catestraat 54: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.