Hoekwoning Wolter ten Catestraat 48 Hengelo

Wolter ten Catestraat 48, 7551 HZ Hengelo

151 m² Bouwjaar 1906 7 kamers 5 slaapkamers Label D

Wolter ten Catestraat 48 is een hoekwoning in Hengelo, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 240 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
240 m²
Inhoud
561 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Wolter ten Catestraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wolter ten Catestraat 48

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
206.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
278.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Hengelo

1045 Inwoners
550 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
584 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Binnenstad-Oost
61% Koopwoningen
4.090 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wolter ten Catestraat 48

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Wolter ten Catestraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Wolter ten Catestraat 48?

De prijsindicatie voor Wolter ten Catestraat 48 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-Oost is €343.000. Dat komt neer op circa €2.272 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wolter ten Catestraat 48 zich tot de wijk Binnenstad-Oost?

Wolter ten Catestraat 48 is een hoekwoning van 151 m² in de wijk Binnenstad-Oost. De buurt telt 584 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wolter ten Catestraat 48?

Wolter ten Catestraat 48 is een hoekwoning in Binnenstad-Oost, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wolter ten Catestraat 48 vergeleken met de buurt?

Wolter ten Catestraat 48 heeft 151 m² woonoppervlakte en 561 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Binnenstad-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wolter ten Catestraat 48 en wat betekent dat?

Wolter ten Catestraat 48 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-06-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wolter ten Catestraat 48?

Wolter ten Catestraat 48 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-Oost?

De wijk Binnenstad-Oost in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad-Oost?