Maisonnette Wolter ten Catestraat 59 F Hengelo

Wolter ten Catestraat 59 F, 7551 HX Hengelo

80 m² Bouwjaar 1949 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Wolter ten Catestraat 59 F is een maisonnette in Hengelo, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
262 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Wolter ten Catestraat 59 F

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wolter ten Catestraat 59 F

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd, monument en monumentaal pand

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Hengelo

1045 Inwoners
550 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
584 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Binnenstad-Oost
61% Koopwoningen
4.090 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wolter ten Catestraat 59 F

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Wolter ten Catestraat 59 F

Wat is de geschatte woningwaarde van Wolter ten Catestraat 59 F?

De prijsindicatie voor Wolter ten Catestraat 59 F ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-Oost is €343.000. Dat komt neer op circa €4.288 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wolter ten Catestraat 59 F zich tot de wijk Binnenstad-Oost?

Wolter ten Catestraat 59 F is een maisonnette van 80 m² in de wijk Binnenstad-Oost. De buurt telt 584 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wolter ten Catestraat 59 F?

Wolter ten Catestraat 59 F is een maisonnette in Binnenstad-Oost, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wolter ten Catestraat 59 F vergeleken met de buurt?

Wolter ten Catestraat 59 F heeft 80 m² woonoppervlakte en 262 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Binnenstad-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wolter ten Catestraat 59 F en wat betekent dat?

Wolter ten Catestraat 59 F heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Wolter ten Catestraat 59 F?

Wolter ten Catestraat 59 F heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-Oost?

De wijk Binnenstad-Oost in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 1.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad-Oost?

Vanuit Wolter ten Catestraat 59 F in Binnenstad-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.8 km.