Galerijflat Prinses Beatrixstraat 46 Hengelo

Prinses Beatrixstraat 46, 7551 BN Hengelo

60 m² Bouwjaar 1973 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Prinses Beatrixstraat 46 is een galerijflat in Hengelo, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €231.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
197 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€195.000 tot €245.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2022
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Prinses Beatrixstraat 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Beatrixstraat 46

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
83.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
252.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.07 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.6 km

Buurtinformatie in Hengelo

765 Inwoners
425 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
484 Woningvoorraad
€231.000 Gem. woningwaarde Binnenstad-West
55% Koopwoningen
4.022 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prinses Beatrixstraat 46

Vergelijkbare woningen in Hengelo

Veelgestelde vragen over Prinses Beatrixstraat 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Beatrixstraat 46?

De prijsindicatie voor Prinses Beatrixstraat 46 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-West is €231.000. Dat komt neer op circa €3.850 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Beatrixstraat 46 zich tot de wijk Binnenstad-West?

Prinses Beatrixstraat 46 is een galerijflat van 60 m² in de wijk Binnenstad-West. De buurt telt 484 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.022 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Beatrixstraat 46?

Prinses Beatrixstraat 46 is een galerijflat in Binnenstad-West, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prinses Beatrixstraat 46 vergeleken met de buurt?

Prinses Beatrixstraat 46 heeft 60 m² woonoppervlakte en 197 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Binnenstad-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €231.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Beatrixstraat 46 en wat betekent dat?

Prinses Beatrixstraat 46 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-09-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Beatrixstraat 46?

Prinses Beatrixstraat 46 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-West?

De wijk Binnenstad-West in Hengelo (Overijssel) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €231.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad-West?

Vanuit Prinses Beatrixstraat 46 in Binnenstad-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.