Streetview Varsselseweg 32 Hengelo (Gld)

Varsselseweg 32, 7255 NP Hengelo (Gld)

270 m² Bouwjaar 1750 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Varsselseweg 32 is een woonhuis in Hengelo (Gld), gebouwd in 1750. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €451.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1750
Woonoppervlakte
270 m²
Inhoud
880 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Varsselseweg 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Varsselseweg 32

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hengelo (Gld)

Onderwijs

Basisschool

4.2 km
Dagelijks

Supermarkt

4.9 km
Gezondheid

Huisarts

4.9 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.4 km
Gezondheid

Apotheek

5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.7 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

4.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

13.9 km

Buurtinformatie in Hengelo (Gld)

355 Inwoners
145 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
156 Woningvoorraad
€451.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Varssel
76% Koopwoningen
37 Inwoners per km²

Locatie van Varsselseweg 32

Vergelijkbare woningen in Hengelo (Gld)

Veelgestelde vragen over Varsselseweg 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Varsselseweg 32?

De prijsindicatie voor Varsselseweg 32 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Varssel is €451.000. Dat komt neer op circa €1.670 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Varsselseweg 32 zich tot de wijk Verspreide huizen Varssel?

Varsselseweg 32 is een woonhuis van 270 m² in de wijk Verspreide huizen Varssel. De buurt telt 156 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 37 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Varsselseweg 32?

Varsselseweg 32 is een woonhuis in Verspreide huizen Varssel, gebouwd in 1750 (276 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Varsselseweg 32 vergeleken met de buurt?

Varsselseweg 32 heeft 270 m² woonoppervlakte en 880 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 54 m² per kamer. In Verspreide huizen Varssel ligt de gemiddelde woningwaarde op €451.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Varsselseweg 32 en wat betekent dat?

Varsselseweg 32 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-04-19. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Varsselseweg 32?

Varsselseweg 32 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Varssel?

De wijk Verspreide huizen Varssel in Hengelo (Gld) (Gelderland) kenmerkt zich door 355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €451.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Varssel?